אבטחת בתי מלון

מדינת ישראל מאופיינת במזג אוויר שמשי וחם באחוז גדול של ימות השנה וכתוצאה מכך בתי המלון בארץ נמצאים רוב הזמן בתפוסה מלאה. כאשר אתם מגיעים לנפוש בבית מלון, אחד הפרמטרים שמכתיבים האם תחושו הנאה מרובה הוא סוגיית הביטחון. בארץ ישראל בה הסכנה אופפת תמיד ואינה פוסחת על עתות חופשה, חשוב כי השהות בבית מלון תתוגבר על ידי חברת אבטחה, לכן בשחף אבטחה אנו מעמידים לרשותכם שירותי אבטחת בתי מלון וכך מבטיחים כי אתם תוכלו לשהות בחופשה בראש שקט, הרחק מטרדות היום יום.

ביטחון זו העבודה שלנו

בשחף אבטחה אנו מאמינים שהביטחון שלכם עומד במקום הראשון, אך יחד עם זאת איננו רוצים להכביד על השהות שלכם בזמן החופשה. לכן שירותי אבטחת בתי מלון שלנו, נעשים במקצועיות ובקפדנות רבה תוך שאנו משתדלים שלא לפגוע בגורם ההנאה, עד כמה שניתן. על מנת לספק לכם שירותי אבטחת בתי מלון איכותיים ללא פשרות, אנו נשארים מעודכנים תמיד בכל הדרישות של המשטרה, אפילו הקפדניות ביותר ומעמידים לרשותכם מגוון פתרונות חדשניים, שללא ספק הפכו אותנו למובילים בתחום האבטחה.

להזמנת שירותי אבטחת בתי מלון או לקביעת פגישת ייעוץ ותכנון מערך האבטחה המתאים לצרכים שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עוד היום, ונשמח לעמוד לשירותכם.

מוקד ואלקטרוניקה

חקירות ומודיעין

חטיבת אבטחה

תחזוקה וניקיון

דילוג לתוכן