אבטחת טיולים

חברת שחף אבטחה מספקת שירותי אבטחת טיולים לכל מטרה בין היתר לבתי ספר, תנועות נוער ומשלחות מחו"ל, תוך שימוש במערך אבטחה מתקדם ביותר הכולל את מיטב הציוד הטכנולוגי, כמו גם את העסקתם של עובדי אבטחה מקצועיים להם כל ההכשרה הייעודית הנדרשת על מנת לספק לכם מענה זמין ומהיר בזמן אמת, וכדי לגבות אתכם בכל אירוע או תרחיש אפשרי.

לא יוצאים לטיול ללא אבטחה מתאימה

היות וישנם סוגים שונים של טיולים וחלקם אף מתנהלים בתנאי שטח מאתגרים, חשוב כי שירותי אבטחת טיולים יסופקו לכם על ידי חברה מובילה ובעלת ניסיון רב בתחום. חברת שחף אבטחה פועלת כבר למעלה מ- 25 שנים בתחום האבטחה, נחשבת למובילה בתחומה ועובדת עם מיטב החברות הגדולות בשוק. הצוות המקצועי שלנו החל מהמאבטחים בשטח ועד לדרגות הניהול הבכירות מורכב מיוצאי יחידות קרביות ולוחמי שירות הביטחון ולו יכולת ביצועית מוכחת שנרכשה לאורך השנים.

שחף אבטחה – המובילים באבטחת טיולים

חשוב כי תחום מאתגר כמו אבטחת טיולים יביא לידי ביטוי את מקצועיותה של חברת האבטחה. אנו בשחף אבטחה שואפים למצוינות ונעניק לכם שירות מן המעלה הראשונה. אנחנו לא מתפשרים על הביטחון שלכם ולכן במסגרת שירותי אבטחת טיולים אנו מעמידים לרשותכם צוות שנבחר בקפידה ועומד בדרישות הגבוהות ביותר.

לפרטים נוספים אודות שירות אבטחת טיולים, צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

מוקד ואלקטרוניקה

חקירות ומודיעין

חטיבת אבטחה

תחזוקה וניקיון

דילוג לתוכן