אבטחת מוסדות חינוך

כל הורה ששולח את הילד שלו לבית הספר רוצה להיות בטוח שכפי הילד הגיע למוסד הלימוד בריא ושלם, כך הוא גם יחזור משם. אף אחד לא יוכל לסבול את זה שיעונה לילד שלו רע במסגרת המוסד החינוכי שבו הוא לומד, בין אם מדובר על תלמיד בית ספר ובין אם מדובר על סטודנט במכללה כזו או אחרת. זו הסיבה לכך שבכל שער עומדים שומרים ומאבטחים במהלך כל שעות הפעילות של המקום, וחשוב ביותר להקפיד על כך. כתוצאה מכך שיש הרבה מאוד מוסדות חינוך במדינת ישראל, זה ברור שהמדינה עצמה לא יכולה להקצות את כל כוח האדם לתפקידים האלה ולכן קיימים גם מאבטחים של חברות שמירה פרטיות.

דרישות התפקיד

כדי להיות מאבטחים טובים ששומרים על הבטיחות במוסדות החינוך צריך:

  • רמת ערנות גבוהה
  • רישיון לנשק
  • דריכות

תפקיד המאבטח לא מסתיים כשכל הילדים נכסים לבית הספר או למכללה, כי למעשה גם אחר כך צריך המאבטח לבצע סריקות ולבדוק את המקום. הוא צריך להיות ערני ביותר במיוחד ברגעים שבהם יש התקהלות גדולה על יד השער ולכן דרוש לו ניסיון רב בתחום.

חברת אבטחה מובילה

כמו שקורה בתחומים אחרים, גם בתחום האבטחה יש חברות ידועות ומובילות יותר לעומת אחרות. במקרה שלנו החברה משקיעה בהכשרתו של כל מאבטח שמתקבל לעבודה, והתוצאות מדברות בעד עצמן. כל המאבטחים שלנו עוברים הדרכות, מטווחי ירי והכשרות שונות, כך שבסופו של דבר הם יכולים להגן על כל מוסד חינוך באשר הוא.

מוקד ואלקטרוניקה

חקירות ומודיעין

חטיבת אבטחה

תחזוקה וניקיון

דילוג לתוכן