אבטחת קניונים

כיום בעקבות המציאות הביטחונית בארץ ובעולם, נהיה זה ממש עניין שבשגרה שבילוי בקניון מתחיל קודם כל בבדיקת אבטחה בכניסה. על מנת לספק לכלל המבקרים את התחושה של ביטחון מרבי בכל ימות השנה, חברת שחף אבטחה מעמידה מחלקה שלמה המתמחה בתחום אבטחת קניונים תוך שמציבה שירות מקצועי בסטנדרטים הכי גבוהים.

שירות מהמעלה הגבוהה ביותר

מאז 1989 ועד היום, מתמחה חברת שחף אבטחה במתן שירות מקצועי ומקיף בתחום, ומקפידה לעשות זאת תמיד בעזרת הציוד החדשני והמתקדם ביותר, מאת מיטב המותגים והיצרנים בלבד. מלבד הניסיון הייעודי של המאבטחים אנו מקפידים גם על הופעתם, על מקצועיותם חסרת פשרות, על הכשרתם וכן על אדיבותם כלפי המבקרים.

שחף אבטחה – אבטחת קניונים בכל הארץ

שחף אבטחה שמה לעצמה לספק שירות מוביל במגוון רחב של משימות הדורשות מקצועיות ללא פשרות, לרבות אבטחת קניונים, תוך שהיא דואגת לספק עבורכם את מיטב החידושים המהפכנים שקיימים. החדשנות, המצוינות וטיב השירותים שאנו מעניקים, הם אלו שהפכו אותנו למודל חיקוי עבור חברות אחרות העוסקות באותו התחום.

בין שירותי אבטחת קניונים שאנו מספקים – בידוק בכניסה לקניון לרכבים ולכבודה, סיורים, שמירה על נהלי הקניון ואכיפה, תפעול מצלמות אבטחה ועוד. על מנת ליהנות משירותי אבטחת קניונים מהמתקדמים בתחום, צרו אתנו קשר עוד היום לבירור פרטים נוספים!

מוקד ואלקטרוניקה

חקירות ומודיעין

חטיבת אבטחה

תחזוקה וניקיון

דילוג לתוכן