חטיבת החקירות הפרטיות

משנה לשנה אנו רואים במדורי החדשות כי קיימת מגמה של הסלמה בהיקפי הפשיעה. כדי להצטרף למאבק למיגור התופעה, אנו בשחף אבטחה הקמנו חטיבת חקירות פרטיות המיועדת לחשיפת הונאות ולסיכול מקרי פשיעה שונים.

עולם החקירות ויתרונותיו

היות וכל אדם נחשב לחף מפשע טרם הוכחה אשמתו, על מנת להכריע באם ביצע את דבר העבירה בה הוא נחשד או לא, יש לבצע חקירה מקיפה בנושא, לבחון את ההקשרים ולהשתמש בכל הידע המקצועי העומד לרשותם שם החוקרים על מנת לקבל את התמונה המלאה ולהגיע לחקר האמת – תוך כדי צבירת ראיות מכריעות. למהלכן של חקירות ישנו משקל רב היות והן אלו שלבסוף קובעות האם יוגש כתב אישום והאם המקרה יעמוד להכרעה של בית המשפט – ויוכל אכן לעמוד במבחנים המשפטיים.

חטיבת חקירות פרטיות של שחף אבטחה – טובים לעסקים

חטיבת חקירות פרטיות בשחף אבטחה היא למעשה חלק משיתוף פעולה מוצלח עם "אלי קטן חקירות פרטיות" הפועל ברישיון משרד המשפטים. החטיבה עוסקת בחשיפת פשעי הצווארון הלבן וכן מתמחה בזיהוי וחשיפת הונאות ובגילוי כשלים ותרמיות כספיות אשר לא משתקפות במאזנים השנתיים.

על מנת להתאים את שירותינו מטעם חטיבת חקירות פרטיות לצרכים שלכם, אנו מזמינים אתכם להתקשר, לקבוע פגישת ייעוץ ולספר לנו על אופי השירות לו אתם זקוקים. כך נוכל לספק לכם את הפתרון המתאים.

מוקד ואלקטרוניקה

חקירות ומודיעין

חטיבת אבטחה

תחזוקה וניקיון

דילוג לתוכן