חקירות כלכליות

חקירות כלכליות הן הליך נפוץ אשר נועד לאתר את רכושם של חייבים כמו למשל, עסקים שבבעלותם, נכסים, כספים לא מדווחים וכדומה. לא פעם חקירות כלכליות משמשות גופים גדולים כמו בנקים וחברות ביטוח ומנגד גם אנשים פרטיים, כדרך לדלות עוד פרטים על מצבם הכלכלי של החייבים. מלבד זאת בעת ביצוע חקירות כלכליות ניתן לגלות כשלים חשבוניים וכך לחשוף תרמיות במאזני רואי חשבון שאינן גלויות לעין בלתי מזויינת וכן לחשוף הונאות ועבירות כלכליות של עובדים ומנהלים בארגונים ובמפעלים.

ניסיון רב שנים בביצוע חקירות כלכליות מכל הסוגים

בנושאים רבים בתחומים הפיננסיים והעסקיים, ישנן אכן פעילויות לא מעטות שאינן "כשרות", בלשון המעטה. במידה ועולה בליבכם החשד כי משהו אינו כשורה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נעמיד לרשותכם את כל הנסיון שצברנו לאורך השנים כדי לסייע לכם להגיע לחקר האמת.

אנו בשחף אבטחה מתחמים בביצוע חקירות כלכליות וניסיוננו הרב שימש אותנו לא פעם בעבר לחשיפת הונאות בעסקים ובמפעלים הגדולים ביותר במדינה.

על מנת לספק לכם שירותי חקירות כלכליות מהטובים ביותר אנו עושים שימוש בציוד החדשני ביותר ובטכנולוגיה המתקדמת בתחום. לפרטים נוספים או לקביעת פגישת ייעוץ, צרו עמנו קשר עוד היום, אנו זמינים עבורכם בכל עת!

מוקד ואלקטרוניקה

חקירות ומודיעין

חטיבת אבטחה

תחזוקה וניקיון

דילוג לתוכן