יחידת אבטחה עלית – אופנועים כבדים

יחידת אבטחה עלית לתגובה מיידית ומקצועית לאירועי בטחון שונים המאפשרת מענה ותגובה מבצעית בפרק זמן קצר ביותר. כל מאבטחי היחידה נבחרים בקפידה, בוגרי יחידות קרביות המוכשרים לקורס רמה א' מתקדם המונה 15 ימי הכשרה בתנאי פנימייה בבית ספר המאושר על ידי משטרת ישראל. מאבטחי היחידה רכובים על אופנועים 500 סמ"ק מדגם הונדה CBX500R חדשים.

האופנועים מצויידים במהבהבים קבועים בהיקף האופנוע – בחזית ומאחור. האופנועים מצויידים במערכת טכנולוגית חכמה, ייחודית ומתקדמת ביותר בשוק העולמי למתן קריאות בשטח המאפשרת ניווט מהיר ליעד המבוקש בלחיצת כפתור. בתוך כך באופנוע מותקנת מערכת איתורן חכמה לצורך מעקב וליווי צמוד בכל צירי התנועה בכל זמן נתון. כל מאבטח מאובזר במעיל חכם אשר מכיל מצלמה ומיקרופון המשדרים למוקד המבצעי של החברה. כל ההקלטות נשמרות במערכות לצורך מעקב ובקרה. הליווי והדיווחים מבוצעים ישירות באמצעות מוקד החברה המאוייש 24/7 על ידי מוקדנים מקצועיים בעלי רקע מבצעי.

חדר הבקרה מאושר ומפוקח על ידי משטרת ישראל ועומד בתקן רמה א' ובתקן ISO 9001. על כל אופנוע מבצעי רכובים 2 לוחמים מהיחידה אשר מוכשרים ומצויידים באקדחים ובערכת RONI, גז פלפל, מכשירי קשר,

מכשיר מירס, מעילים חכמים, קסדות עם דיבורית BT צמודה, כפפות, ברכיות ומדים ברמה הגבוהה ביותר וכל זאת עם לוגו היחידה המתאימה. היחידה זמינה ונותנת מענה מבצעי מהיר ביותר לאירועים אליהם היא נקראת במקצועיות, בזמינות ובאיכות מרבית. היחידה מאושרת לפעילות מבצעית על ידי חטיבת האבטחה במטה הארצי! לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו לתיאום פגישה לרבות הצגת המיזם הלכה למעשה.

מוקד ואלקטרוניקה

חקירות ומודיעין

חטיבת אבטחה

תחזוקה וניקיון

דילוג לתוכן