סיור מבצעי בשעת חירום

חברת שחף אבטחה מעמידה לרשותכם אגף סיור מבצעי בשעת חירום כאשר המטרה העקרית הנה – מניעת פריצות, והענקת תחושת ביטחון מרבית לכל אחד ואחד מכם. צוות הסיירים שלנו מורכב מלוחמים מובחרים אשר עוברים סינון ונבחרים בקפידה. כמו כן כדי לספק לכם מענה איכותי אנו מגייסים לצוות הסיירים רק יוצאי יחידות קרביות, יוצאי מערכת הביטחון וכן בוגרי קורסים פיקודיים בצבא, אשר כולם כאחד עברו הכשרה מבצעית ומובילים בהצלחה פעילות מבצעית ענפה לעשרות לקוחות מרוצים.

מצוינות, איכות וחדשנות – הערכים המובילים שלנו

שחף אבטחה נוסדה בשנת 1989 ומתפקדת מאז כחברה מובילה בתחומה וזאת הודות להטמעת ערכים כמו מצוינות, איכות ומקצועיות לרוחבו של הארגון – כדי להיות יכולים לספק לכם את השירות המיטבי. על מנת לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, אנו עובדים עם מיטב האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים וכן עם ציוד משוכלל וחדיש.

סיור מבצעי בשעת חירום – בזמינות מרבית

מהותו של סיור מבצעי בשעת חירום הוא להצליח לספק מענה אבטחתי במהירות המרבית. לכן לסיירים של שחף אבטחה ניידות חדשות ומאובזרות המצוידות במערכת איתור וניטור לוויינית, וזאת כדי שנוכל לנתב את הצוות העוסק בסיור מבצעי בשעת חירום במהירות אל זירת האירוע, או במילים אחרות אליכם.

לפרטים נוספים אודות שירות סיור מבצעי בשעת חירום צרו אתנו קשר כבר עכשיו, או השאירו פרטיכם כאן, ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מוקד ואלקטרוניקה

חקירות ומודיעין

חטיבת אבטחה

תחזוקה וניקיון

דילוג לתוכן